Key Account Manager - HAIER Aer Conditionat

Milcom Industrial

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltarea vanzarilor pentru gama HAIER aparate comerciale.
-Stabilirea actiunilor de marketing desfasurate de companie pentru atragerea de noi distribuitori si clienti finali.
-Coordonarea echipei da vanzari.
-Contactarea potentialilor beneficiari si prezentarea produselor, inclusiv stabilirea solutiilor tehnice.
-Negocierea si incheierea contractelor.
-Analiza competitiei.

CERINTE

-Minim 5 ani de experienta dovedita in vanzari AC gama comerciala.
-Studii superioare obligatoriu.
-Abilitati deosebite de comunicare, organizare, planificare si negociere, putere de munca si convingere, ambitie si perseverenta.
-Cunostinte operare PC-nivel avansat.
-Cunostinte limba engleza-nivel conversational.
-Permis de conducere B.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant, salariu + bonusuri corelate cu realizarile.
-Telefon, masina de servici, asigurari.
-Mediu de lucru profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

-Produsele pot fi studiate pe www.aer-conditionat.ro