KEY ACCOUNT MANAGER / EXECUTIVE

A&B FASHION DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale pe relatia I.K.A.;
- Negocierea contractelor comerciale;
- Elaborarea planurilor si obiectivelor campaniei de vanzari, coordonarea campaniei de vanzari si de livrari pentru conturile alocate;
- Identificarea si aplicarea de solutii pentru cresterea satisfactiei clientilor.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- 3 ani experienta in vanzari (experienta sustinuta de training de specialitate - avantaj major);
- Constituie avantaj experienta in relatiile comerciale cu I.K.A.
- Foarte bune abilitati de negociere, organizare, comunicare, atitudine de customer service corespunzatoare, bune cunostinte de marketing;
- Limba engleza - nivel avansat (limba franceza - avantaj);
- Carnet de conducere categ. B - obligatoriu;
- Disponibilitate deplasari.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv: salariu fix + comision, tichete de masa.
Bonusuri in functie de performanta;
Conditii de lucru moderne;
Masina de serviciu, telefon mobil;
Posibilitati de dezvoltare si promovare in functie de performantele obtinute.

A&B FASHION DESIGN s-a specializat in decursul ultimilor cinci ani in designul de produse de imbracaminte jeans& sportswear. In toamna anului 2006 s-a lansat colectia de Toamna-Iarna 2006-2007 purtand eticheta PIPPER.

Brand-ul PIPPER se adreseaza consumatorului de masa care frecventeaza magazinele de tipul hipermarket sau cash&carry de pe intreg teritoriul Romaniei.

A&B FASHION DESIGN continua sa isi dezvolte si sa isi diversifice in fiecare an colectia pe gamele de produse pentru barbati, femei si copii.

Sediul firmei se afla la capatul cartierului Bucurestii Noi / Sectorul 1.
Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.pipperjeans.com