Key Account Manager - domeniul medical

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea prin licitatii sau direct atat catre conturile alocate cat si catre alti posbili beneficiari a solutiilori si produselor oferite;
o Gestionarea unui pachet de accounturi alocate;
o Elaborarea ofertelor comerciale;
o Pregatirea si livrarea de prezentari ale produsului ;
o Negocierea de contracte cu potentialii beneficiari;
o Raportarea ierarhica lunara a situatie accounturilor ;
o Intocmirea rapoartelor la Solicitarea Directorului General ori de cate ori este necesar;
o Colaboreaza cu celelalte departamente din firma;
o Intocmeste oferte si contracte si completeaza documentele de avizare ale acestora;
o Realizeaza targetul comercial anual.

CERINTE

absolvent(a) invatamant superior (preferabil farmacie/ tehnica/ electrotehnica /Automatica / Electronica)
-cunoasterea limbii engleze
-cunostinte despre aparatura medicala/domeniul medical, farma
-permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv, posibilitati de formare profesionala, posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un domeniu dinamic, mediu de lucru profesionist.