KEY ACCOUNT MANAGER - DIVIZIA IT&C

SC UTI RASSCO TRAFFIC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea de noi clienti, dezvoltarea de relatii comerciale, mentinerea de relatii cu clientii existenti
Promovare si prezentari de produse, elaborare documentatie comerciala si tehnica
Consultanta oferita clientului in faza de ofertare si proiectare a unui sistem
Activitati de organizare, planificare, ofertare si urmarire

CERINTE

Studii superioare finalizate in domeniul inginerie sau comert
Minimum 2 ani experienta in vanzari, produse electrice si electronice un avantaj
Prezinta avantaj cunoasterea pietei sistemelor de curenti slabi
Persoana prezentabila cu vocatie pentru vanzari si leadership
Excelente abilitati de organizare, comunicare, negociere
Initiativa personala si abilitatea de a lua decizii
Cunostinte PC: MS Office
Limba Engleza, vorbit-citit-scris la nivel mediu avansat

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Sistem de bonusare in functie de realizari
Mediu de lucru dinamic, profesionist
Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide.

Lider in dezvoltarea de solutii, produse si servicii de inalta tehnologie, cu rezultate remarcabile in zona de cercetare-dezvoltare si inovare, divizia IT&C acopera ca arii de expertiza: dezvoltare software, solutii de securitatea informatiei, comunicatii, solutii de criptare si compatibilitate electromagnetica, precum si integrare de sisteme informatice.

Detalii despre preocuparile si realizarile echipei IT&C din grupul UTI pot fi obtinute vizitand site-ul www.uti.ro.