Key account manager departament perdele si tapet

Furniture design distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Propuneri de solutii de design pe parte de covoare,perdele,tapet personalizate

Indeplinirea target-ului lunar

Deplasarea la client acasa pentru masuratori

Comenzi si contracte de vanzare-cumparare

Rapoarte de vanzari

CERINTE

Experienta in vanzari este obligatorie

Studii sau aptitudini tehnice necesare la masuratori

Bune abilitati de vanzare si negociere

Disponibilitate de a lucra sambata

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus comision din vanzari

Mediu de lucru placut

Va rog aplicati cu CV cu poza.

Amplasarea pe Calea Dorobantilor, una dintre cele mai selecte zone ale orasului si ambientul la standard occidental fac din showroom-ul Rovere Mobili cel mai apreciat spatiu de expunere de mobila din Romania, intarind imaginea de calitate si prestigiu a companiei Rovere Mobili este o marca pentru cei interesati de moda, design, arta si stil. Unicitatea produselor noastre este data de combinatia dintre calitate si prestigiu.
Acuratetea detaliilor, design-ul modern si abundenta inovatiilor fascineaza la prima vedere. Liniile noastre de mobilier sunt create cu imaginatie, ca rezultat al studierii continue a tendintelor modei si stilurilor de viata. Echipa noastra de arhitecti, design-eri si ingineri, pregatiti de specialisti din Italia, cauta permanent noi solutii tehnice, interpreteaza si chiar anticipeaza dorintele clientilor.