KEY ACCOUNT MANAGER BAUTURI RACORITOARE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta compania (produsele comercializate) in relatia cu conturile locale si internationale;
- Negociaza conditiile de livrare, termenele de plata, conditiile de mercantizare, frecventa vizitelor etc., respectand standardele stabilite de companie;
- Negociaza listarea produselor si semneaza contractele;
- Stabileste si mentine relatiile cu clientii(conturi locale si internationale);
- Viziteaza clientii potentiali si prezinta produsele companiei cu scopul de a-i activa;
- Viziteaza periodic clientii activi;
- Propune masuri pentru eficientizarea activitatii;
- Intocmeste periodic rapoartele de activitate sau orice alt raport cerut de seful direct.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii superioare;
- Experienta minim 3 ani in pozitie similara - Key Account Food (incheierea de contracte si listare in conturi locale si internationale);
- Cunostinte bune de PC(Word, Excel);
- Limba Engleza la nivel mediu;
- Permis auto, categoria B (cu experienta).

Candidatul ideal trebuie sa prezinte seriozitate, determinare, sa fie capabil sa lucreze in colectiv, rezistent la stres, sa aiba adaptabilitate la modalitatea de lucru din companie, sa fie responsabil in legatura cu sarcinile impuse de post.

BENEFICII OFERITE

-Salariul mediu NET lunar este cuprins intre 1500 si 2000 EURO.
-Se ofera autoturism la dispozitie, telefon.
-Program de lucru L-V: 9.00-17.00, S la nevoie.
-Exista reale posibilitati de promovare.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.211.45.22 SAU 021.211.45.22 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.211.45.22 sau 021.211.45.22.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCEREA SI IMBUTELIEREA DE SUCURI SI APE MINERALE.
Locatia se afla in judetul Ilfov.