Key Account Manager B2B

STAR PERFORMINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea de noi clienti si semnarea de contracte prin mijloace specifice activitatii de vanzare directa;

Achizitia de noi Clienti si intretinerea celor detinuti in portofoliul individual in vederea atingerii obiectivelor de vanzari stabilite.
- Realizarea activitatilor specifice de management de portofoliu, inclusiv de generare de noi lead- uri din relatia cu clientii existenti in portofoliu, precum si de vanzare suplimentara de produse in portofoliu;
- Activitati administrative specifice departamentului Sales.

CERINTE

- Cunostinte specifice domeniului telecom – avantaj;

- Cunostinte de limba engleza; cunostinte PC;

- Gandire analitica, orientare spre rezultate;

- Persoana organizata, perseverenta, orientata spre client, capabila sa identifice rapid nevoile clientului;
- Bune abilitati de comunicare, de prezentare si de negociere;
- Capabil de a lucra sub presiune, respectarea termenelor limita.

Daca sunteti interesat va rugam sa trimitei CV-ul dvs, la adresa office.ro@starperformining.com.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviul final.

Starperformining este un concept integrat unic ce oferă soluții practice de business menite să sprijine organizațiile să atingă performanțe remarcabile. Noi asigurăm suport directorilor executivi și antreprenorilor în obținerea de rezultate tangibile, prin identificarea răspunsurilor la provocări strategice, operaționale și care privesc competențele echipei.