Key Account Manager Adecco Bucuresti, Sibiu, Arad

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica oportunitatile de dezvoltare pe piata regionala de servicii HR
- stabileste contacte cu potentialii clienti
- negociaza contractele de servicii
- este responsabil de managementul relatiilor cu clientii cheie din aria respectiva
- dezvolta serviciile oferite de companie
- reprezinta compania in relatiile cu tertii
- interactioneaza cu echipele locale de lucru

CERINTE

- experienta de minim 2 ani in vanzari de servicii
- experienta in domeniul Resurse Umane constituie un avantaj
- absolvent studii superioare
- limba Engleza avansat (cunosterea unei alte limbi straine suplimentare poate constitui un avantaj)
- permis de conducere
- persoana dinamica, abilitati de comunicare, cu initiativa
- responsabilitate, seriozitate, putere de abstractizare si sinteza
- putere de convingere, toleranta, empatie
- flexibilitate si capacitatea de a dezvolta o afacere

BENEFICII OFERITE

- companie multinationala, leader mondial in domeniul HR
- mediu de lucru tanar, placut si profesionist
- pachet salarial atractiv

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial, testare si evaluare personal.
Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 13 orase. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.