Key Account Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru una din firmele noastre din grup cautam un viitor coleg pentru integrarea in departamentul de vanzari directe pe pozitia de Key Account Manager

•Identificarea, contactarea telefonica si ofertarea clientilor potentiali
• Procesarea comenzilor
• Intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
• Promovarea constanta a produselor firmei
• Prospectarea pietei si a concurentei
• Intocmirea analizelor si rapoartelor periodice

CERINTE

• Experienta anterioara in vanzari intr-un call-center – constituie avantaj
• Cunostinte bune de Office (Word si Excel)
• Excelente abilitati de comunicare
• Orientare spre rezultate
•Iti place sa interactionezi cu oamenii
•Ai bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
•Iti place sa negociezi si ai putere de convingere

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant (contract de munca cu salariu fix + comisioane vanzari)
• Comisioane atractive (in functie de rezultate)
• Training gratuit asigurat
• Mediu de lucru dinamic si tanar
• Posibilitate de dezvoltare a carierei in cadrul companiei