KEY ACCOUNT MANAGER

Romar Medical Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele si serviciile companiei catre
clienti mari - companii, mediaza incheierea
contractelor de asigurare, mentine relatia dintre
client si companie.

CERINTE

- studii superioare
- aspect business-professional
- abilitate in comunicare
- atitudine pozitiv optimista
- capacitate de organizare
- capacitate de creare si gestionare de conturi mari clienti
- abilitate de lucru in echipa
- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

- sansa de avinde un produs unic pe piata
- posibilitatea lansarii carierei in vanzari
- posibilitatea de valorificare a relatiilor profesionale deja existente
- suport profesional
- training-uri profesionale periodice
- venituri considerabile
- posibilitati certe de promovare

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator.