Key Account Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de teren pentru a identifica proiecte
Ofertare catre potentiali clienti
Gestionarea profesionista a relatiei cu clientii
Negociere si incheiere contracte
. Ca si personalitate asta
este
Asigura consultanta clientilor atat la sediul firmei cat si pe teren
Controleaza si desfasoara procesul de vanzare a produselor companiei catre clientii acesteia
Realizeaza planul de vanzari stabilit
Respecta termenele limita pentru indeplinirea sarcinilor si angajamentelor
Mentine relatia continuu cu clientii sai si le ofera asistenta si solutii de rezolvare optima

CERINTE

Experienta in vanzari in hypermarket din domeniul constructiilor
Cunoasterea notiunilor specifice domeniului
Cunostince MS Office
Permis de conducere categoria B
Bune abilitati de negociere si comunicare
Personalitate dinamica si motivata

BENEFICII OFERITE

Deveniti parte dintr-o companie multinationala, lider de piata în 9 tari central si sud-est europene, ce comercializeaza produse din domeniul constructiilor.

Pachet beneficii:
Autorism de serviciu
Laptop
Telefin
Salariu fix si bonusuri in functie de performanta si nivelul de experienta