Key Account Manager

SC REINVENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea clientilor (persoane juridice, institutii publice), in vederea prezentarii serviciilor de consultanta.
Negocierea si supervizarea derularii contractelor;
Prospectarea pietei;
Atragerea de noi segmente de piata si semnarea de contracte;
Contacte periodice cu clientii din portofoliu ,
Gestionarea bazei de date a clientilor;
Monitorizare piata, concurenta;
Realizeaza targeturile de vanzari stabilite;
Analizeaza si raporteaza rezultatele propriei activitati si propune modalitati de imbunatatire

CERINTE

Experienta minim 2 ani in domeniu;
Constituie avantaj portofoliu propriu de clienti;
Studii superioare finalizate;
Avantaj cunostinte in domeniul juridic, contabil;
Limba engleza-nivel avansat (avantaj cunostinte de limba franceza, italiana, germana);
Excelente abilitati de prezentare verbala si scrisa;
Persoana deschisa si comunicativa;
Bun manager al propriei activitati;
Orientare catre clienti, rezultate;
Hotarat, perseverent, motivat;
Punctual;
Capabil sa lucreze independent, dar si in echipa;
Posesor permis categoria B;
Disponibil pentru calatorii in tara;
Aspect fizic placut

BENEFICII OFERITE

Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Domeniul de activitate este consultanta comerciala si evidenta contabila, firma facand parte din grupul de firme REINVENT, existent pe piata incepand cu 1993