KEY ACCOUNT MANAGER

TOP LINE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- realizarea obiectivelor lunare si anuale

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- potential de dezvoltare si experienta in vanzari (avantaj experienta in distributie in HORECA)
- initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
- studiile superioare

BENEFICII OFERITE

- Se ofera oportunitatea de a va dezvolta cariera intr-un mediu dinamic, profesional si un pachet salarial atractiv.

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, manichiura, pedichiura, SPA.
Persoana selectata va coordona activitatea de distributie privind echipamente, accesorii, mobilier pentru HORECA.