Key Account Manager

Business Equilibrium SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei la nivel national;
- Identificarea potentialilor clienti ai firmei: firme de constructii, lucrari de profil, investitori si beneficiari finali;
- Mentinerea si extinderea relatiilor cu posibli clienti: arhitecti, proiectanti si designeri;
- Prezentarea produselor din portofoliu, asigurarea suportului tehnic;
- Realizarea bugetului de vanzari si atingerea obiectivelor propuse.

CERINTE

- Studii medii sau superioare, preferabil tehnice;
- Minim 2 ani experienta relevanta in domeniu (portofoliu de clienti);
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Limba engleza;
- Profil tehnic dezvoltat;
- Bune capacitati de comunicare, sinteza si raportare;
- Seriozitate, dinamism, organizare;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic;
- Salariu atractiv;
- Masina si telefon de serviciu.

BusinessIQ is a recruitment consultancy specialising in the selection of newly qualified and experienced individuals into permanent positions based throughout Romania.
We work with clients ranging from major multinational organisations through to small to medium sized enterprises.
If you know where you want to go, we could help you get there. We offer a comprehensive, specialised service, specifically tailored to the needs of each individual.
Clientul nostru este distribuitor national de materiale de constructii destinate amenajarilor interioare.