Key Account Manager

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o prestigioasa companie de distributie vinuri si bauturi alcoolice de inalta calitate, reprezentant exclusiv pe IKA al unuia din primii trei producatori de vinuri din Romania.

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu IKA (Metro, Cora, Carefour, Real, Auchan, etc)
- Negocierea si semnarea contractelor comerciale
- Prezentarea produselor, negocierea preturilor si a conditiilor comerciale (pozitionare la raft, discount-uri, etc)
- Stabilirea actiunilor de marketing desfasurate de companie pentru atragerea de noi distribuitori si clienti finali
- Training-ul si coordonarea echipelor de merchandiseri
- Planificarea si urmarirea actiunilor promotionale.
- Analiza vanzarilor pe fiecare IKA si/sau produs

CERINTE

- Studii superioare – de preferat economice
- Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara
- Experienta in negocierea marile lanturi de supermarchet-uri (Cora, Metro, Selgros, Carefour, Kaufland, etc)minim 1 an
- Persoana atenta, organizata, rezistenta la efort prelungit
- Viziune de ansamblu asupra activitatilor economice ale firmei
- Abilitati de analiza si atentie la detalii
- Bune cunostinte de limba engleza
- Bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word).

BENEFICII OFERITE

- colaborare in baza relatiilor comerciale, regim PFA sau IMM
- pachet fix net lunar 3000 ron
- bonus lunar - pentru indeplinire target - 100% - 3500 ron

NEFERTITI Human Capital Consulting este una din putinele companii de resurse umane ce iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.

Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.