KEY ACCOUNT MANAGER

SAINT LUKAS HOSPITAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea serviciilor medicale de lux catre clientii targetati;
- identificarea,contactarea si negocierea cu clientii de tip KA;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;
- atingerea obiectivelor de vanzari si profitabilitate stabilite;
- pregatirea ofertelor;
- identificarea de noi oportunitati.

CERINTE

- experienta relevanta in vanzari min 2-3 ani - experienta in domeniul pharma constituie un avantaj;
- studii superioare - studiile medicale, economice - constituie un avantaj;
- cunoasterea limbii engleze;
- abilitati deosebite de comunicare, negociere si de sustinere a prezentarilor de grup;
- persoana dinamica, responsabila, optimista, cu atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- conditii financiare motivante
- beneficii conexe la un nivel corespunzator pozitiei (autoturism servici, notebook, telefon mobil, internet mobil, servicii medicale)
- posibilitati de afirmare si dezvoltare profesionala in cadrul unei companii puternice in plina expasiune

Saint Lukas este un spital privat, ce ofera servicii medicale de cea mai inalta calitate dupa un concept englezesc, unui numar limitat de1500 membrii.
Saint Lukas Hospital este in prezent singurul furnizor de servicii medicale de lux din Romania; oferind pacientilor posibilitatea de a-si alege medicul si de a efectua operatii in strainatate.
Personalul Saint Lukas este unul atent selectionat la care se adauga si colaborarea cu peste 150 de profesori universitari din toata tara.