Key Account Manager

Consumer Product Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizeaza, dezvolta si implementeaza strategia de vanzari pentru clientii alocati in acord cu strategia de vanzari a companiei, in vederea atingerii obiectivelor agreate
Actioneaza in vederea atingerii volumelor de vanzari, profitului si cotei de piata targetate
Se implica direct in negocierea clauzelor tuturor contractelor aferente, in acord cu planul de dezvoltare al afacerii CPN
Dezvolta si mentine relatii eficiente cu partenerii de business.

Doriti sa va alaturati unei echipe tinere si dinamice?
Aceasta este oportunitatea ideala de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic si competitiv.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Numai candidatii eligibili vor fi contactati.

CERINTE

Experienta in activitate de vanzare pe piata FMCG (constituie avantaj activitatea de vanzari pe segment Key Account)
Excelente abilitati de comunicare si negociere, gandire strategica, orientare spre rezultate, organizare, dinamism, implicare
Limba engleza fluent
Operare PC (Word, Excel, Power Point, Internet)
Permis auto.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet compensatoriu motivant.

Companie ce activeaza in domeniul FMCG, distribuitor al unei game variate de produse de larg consum.