KEY ACCOUNT MANAGER

VIROTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania VIROTI, lider national in producerea, importul si distributia Echipamentelor de Lucru si Protectie intentioneaza recrutarea si angajarea de KEY ACCOUNT MANAGER PENTRU BUCURESTI SI ZONA OLTENIEI.

-mentinerea bunelor relatii cu actualii clienti industriali si dezvoltarea colaborarilor
-atragerea de noi clienti industriali
-colaborarea pentru lansarea de promotii cu marii clienti industriali
-elaborarea de statistici si rapoarte privind evolutia pietei de Echipamente Individuale de Protectie

CERINTE

-studii superioare tehnice
-experienta relevanta in vanzari (minimum 2 ani)
-ocuparea unei pozitii similare
-bune abilitati de comunicare si relationare
-permis de conducere, categ. B-fara antecedente

BENEFICII OFERITE

-salariu fix
-bonusuri in functie de performante
-masina de serviciu, telefon mobil

Persoanele interesate, sunt rugate sa trimita CV complet pe e-mail oana.dobre@viroti.ro sau la nr. de fax 031.40.11.725, cu mentiunea ¿ Key Account BUCURESTI SI ZONA OLTENIEI ¿.

DESCRIEREA FIRMEI

Compania este certificata
ISO 9001:2001 din anul 2004
pentru productie si comercializare
de echipamente de lucru si protectie
Anii de experienta si de colaborare in mod direct cu clientii ne-au asigurat cele mai bune rezultate pe care le sustinem prin calitate, promptitudine si consultanta gratuita.