KEY ACCOUNT MANAGER

People Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza o echipa de consilieri de vanzari
- Gestioneaza un portofoliu de clienti cheie la nivel national
- Stabileste obiective si monitorizeaza echipa pentru indeplinirea acestora
- Se implica direct in atragerea de clienti noi

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim 2 ani
- Experienta in conducerea unei echipe de vanzari de 2 ani
- Cunostinte foarte bune de limba engleza, scris si vorbit
- Disponibilitate pentru a calatori in interes de serviciu (30-40% din timp)
- Abilitati foarte bune de organizare si comunicare
- Experienta in domeniul pieselor auto reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial (salariu fix si comision) motivant
- Beneficii raportate la indeplinirea obiectivelor

People Design ofera clientilor sai solutii personalizate de recrutare si identificare a potentialului oamenilor.

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul vanzarii de piese auto. Are o retea de vanzari si distributie bine dezvoltata la nivel national si este in continua crestere.

Pentru gestionarea si cresterea portofoliului de clienti cheie la nivel national, dorim sa gasim cat mai repede un KEY ACCOUNT MANAGER.
www.peopledesign.ro