Key Account Manager

Vector International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoana care va ocupa acest post va trebui sa prospecteze continuu piata in vederea identificarii de potentiali clienti pe care sa ii contacteze si carora sa le prezinte produsele si serviciile oferite de companie.
- Va urmari cresterea portofoliului de clienti si mentinerea clientilor deja castigati.
- Activitatea sa va presupune si realizarea ofertelor de pret, precum si propunerea diferitelor solutii la proiectele clientilor.
- Va trebui de asemenea sa urmareasca derularea contractelor si sa raporteze constant evolutia vanzarilor.

CERINTE

- Candidatul ideal este un om de vanzari de succes, cu experienta in vanzarea de produse promotionale sau experienta in vanzarea de produse non-food.
- Este o persoana educata, placuta, comunicativa si foarte ambitioasa.
- Cunoaste limba engleza, are aptitudini in utilizarea computerului si detine permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Pachetul salarial este negociabil in functie de experienta.
- Oferim conditii foarte bune de lucru, telefon mobil, masina.
- De asemenea, exista posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale.

Societate importatoare si distribuitoare de obiecte de birotica si papetarie