Key Account Manager

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Actioneaza in sensul cresterii bazei proprii de clienti si a volumului de trafic realizat de acestia
Urmareste atingerea obiectivului minimde vanzare stabilit de catre companie
Urmareste retentia clientilor existenti si gasirea de noi potentiali clineti
Intocmeste rapoarte de vanzare
Realizeaza prezentari in fata clientilor privind beneficiile utlilizarii serviciilor
Identifica nevoile exacte ale clientilor pentru a oferi serviciul cel mai bine adaptat cerintelor acestora
Stabileste datele de livrare a serviciilor
Pregateste si semneaza contractele cu clientii
Relationeaza cu clientii dupa vanzare pentru a identifica eventualele probleme si ofera suport permanenet la cererile acestora
Colaboreaza cu celalate departamente ale firmei pentru a oferi solutii eficiente la solicitarile clientilor
Participa activ la sedintele de vanzari organizate la nivel de companie

CERINTE

Studii superioare, experienta de 1-2 ani in vanzari servicii
Munca in echipa, orientarea catre client
Inovatie, integritate
Rezolvarea problemelor, dorinta de a invata
Orientare catre obtinerea rezultatelor
Abilitati de relationare si comunicare
Permis de conducere: B

BENEFICII OFERITE

de munca foarte bune, salariu competitiv.
Va rugam trimiteti CV la Fax: 021/ 211 93 26, la sau pe e-mail job@perspectivegroup.ro

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.