KEY ACCOUNT MANAGER

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele si serviciile companiei catre
clienti mari - companii

- Mediaza incheierea contractelor de asigurare

- Mentine relatia dintre client si companie

CERINTE

- studii superioare

- aspect business-professional

- abilitate in comunicare

- atitudine pozitiv optimista

- capacitate de organizare

- capacitate de creare si gestionare de conturi mari clienti

- abilitate de lucru in echipa

- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

- sansa de avinde un produs unic pe piata

- posibilitatea lansarii carierei in vanzari

- posibilitatea de valorificare a relatiilor profesionale deja existente

- suport profesional

- training-uri profesionale periodice

- venituri considerabile

- posibilitati certe de promovare

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator