Key Account Manager

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor de inchiriere si curatare echipamente de lucru;
- ofera consultanta in problemele costuri, produse, serviciile oferite;
- transmite regulat raportari catre directorul national de vanzari;
- participa la elaborarea planului de dezvoltare a pietei.
Firma asigura telefon, masina, laptop, salariu fix si comisioane din vanzari, traininguri periodice.

CERINTE

Companie multinationala care ofera servicii de inchiriere si curatare echipamente de lucru cauta un coleg in departamentul de vanzari, cu experienta in vanzari B2B.

CERINTE:
- minim 2 ani experienta in vanzari B2B;
- disponibilitate pentru deplasari;
- cunostinte bune de limba engleza;
- permis de conducere;
- persoana dinamica, proactiva, bune abilitati de negociere.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.