KEY ACCOUNT : IRECSON

IRECSON RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma de vanzari in domeniul produselor eletronice, mediu de stocare. Persoana angajata va avea urmatoarele atributii:
-mentine legatura cu clientii
-asigura dezvoltarea potofoliului de clienti;
-sa transmita documentele de vanzare;
-sa justifice prin documente suma primita ca avans spre decontare;
-sa urmareasca realizarea planului de vanzari lunar
-sa mentina relatia cu persoanele key account din Carrefour, Metro etc.

CERINTE

Experienta: 2-3 ani in vanzari, in mentinerea relatiei cu clientii mari, supermarket-uri.
Experienta in negocierea contractelor cu firme tip cash&carry.
Aptitudini de coordonare si gestionare a relatiilor cu clientii
Persoana comunicativa, sociabila, cu simtul negocierii, dinamica, cu spirit practic si intreprinzator.
Engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Masina de servici

Since 1991, one of the most dynamic business consultancy centers. Recruiters, trainers, teachers and psychologists support you in finding best-tailored HR solutions.