Key Account Executive

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza numele, imaginea si serviciile Mediplus in relatiile cu clientii;
Stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii cheie de pe zona;
Supervizeaza / solutioneaza derularea contractelor conform intelegerile initiale;
Respecta politica si conditiile de vanzare stabilite de catre superiorul direct;

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta in vanzari Pharma minimum 1 an;
- excelenta abilitati de negociere si comunicare;
- orientare catre obtinerea rezultatelor in echipa si initiativa;
- cunostinte operare PC;
- permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie nationala de succes.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.