Key Account - Departament Jucarii

RHS Company SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti;
- Mentinerea si cresterea portofoliului de clienti;
- Planificarea intalnirilor;
- Rapoartea lunara a rezultatelor activitatii.

CERINTE

- Studii superioare;
- Minim 2 ani experienta intr-un post similar (domeniul jucarii reprezinta avantaj);
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Atitudine proactiva, implicare, spirit de echipa;
- Permis auto categoria B;
- Cunostinte limba engleza;
- Disponibilitate de a calatori in interes de serviciu.

BENEFICII OFERITE

- Salariul fix + bonusuri;
- Autoturism de serviciu;
- Telefon mobil;
- Acces la programe de training si dezvoltare;
- Activitate intr-un colectiv tanar si dinamic.

RHS Company SA - furnizor de accesorii, sisteme IT si jucarii - isi propune sa asigure pietei romanesti acces facil la performanta si eficienta, oferind partenerilor sai o relatie puternica si de incredere, pe termen lung.
Din anul 2006, RHS Company a inceput importul si distributia de jucarii pe piata romaneasca. Experienta de business a companiei de peste 6 ani, existenta infrastructurii si logisticii necesare au constituit elemente forte ale deciziei de a dezvolta un nou domeniu, urmarind patru principii de baza: calitate, pret avantajos, diversitate si valoare.
Dorim sa oferim clientilor ceea ce isi doresc: o gama variata de produse, calitate foarte buna, preturi accesibile corelate cu puterea actuala de cumparare a romanilor, servicii eficiente, profesioniste si avantajoase. Consideram ca departamentul de jucarii din cadrul RHS Company este pentru clientii sai un partener convenabil de care acestia au nevoie pentru a-si dezvolta afacerea.
Intentionam sa avem un portofoliu de branduri consacrate pe piata internationala si care momentan nu sunt prezente pe piata romaneasca. Astfel, importam si distribuim in prezent gama de plusuri National Gegraphic¿, iar sub marca proprie ROY¿ comercializam vehicule cu acumulatori.