KEY ACCOUNT CREDIT CONTROLLER COD KACC-BUC

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Control facturi clienti Key Account
2. Intocmire si gestionare instrumente de plata pentru clientii Key Account
3. Gestionare cash-flow clienti Key Account

CERINTE

1. Studii superioare, de preferinta economice
2. Experienta de minim 2 ani intr-un post similar
3. Cunostinte bune MS Office (Excel)
4. Abilitati de comunicare, organizare, planificare

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Salariu motivant, in functie de realizari

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din BUCURESTI pe pozitia de KEY ACCOUNT CREDIT CONTROLLER cod KACC-BUC.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail hr@chio.ro sau fax 021/242 09 30, cu precizarea codului pozitiei.