Key Account

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati cheie:
¿ promoveaza imaginea si produsele companiei
¿ asigura calitatea serviciilor de vanzare
¿ consiliaza clientii cu privire la produsele companiei
¿ creeaza si dezvolta relatii cu clientii, identifica metode de fidelizare a clientilor
¿ identifica si aplica solutii de crestere a satisfactiei clientilor
¿ urmareste derularea contractelor cu clientii

Cerinte:

Studii:
- studii superioare (de preferat: Marketing, Relatii Publice, Inginerie)
- de preferat, cursuri de negociere-vanzare

Cerinte:
¿ motivat de urmarea unei cariere in domeniul vanzarilor
¿ responsabil, cu initiativa, dinamic
¿ prezenta agreabila
¿ abilitati excelente de comunicare
¿ orientat pe relatia cu clientul si nevoile acestuia
¿ experienta solida in vanzari in domenii ce tin de birotica, consumabile si soft-uri.
¿ aptitudini dovedite de vanzare, de promovare
¿ carnet de conducere categoria B
¿ disponibilitatea de a se deplasa la sediul clientului
¿ cunostinte PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer
¿ cunostinte limba Engleza

Oferta (bonusuri, beneficii):

¿ telefon mobil
¿ autoturism
¿ salariu fix motivant + comision din vanzari
¿ full time