KEY ACCOUNT

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea stocurilor clientilor si distribuitorilor, tendintele de consum, conditiile specifice zonei, vanzari pentru client traditionali si vanzarile catre mari distribuitori din zona( nu distributie in magazine)
- implementarea stategiilor de pret
- evaluarea, selectia si contractarea de noi clienti si distribuitori in zona alocata
- initierea negocierilor si structurarea contractelor cu noi clienti
- analiza si monitorizarea concurentei pe piata

CERINTE

- persoana energica, cu disponibilitate pentru mobilitate in teritoriu
- domiciliu in Bucuresti
- capacitate de analiza
- cunostinte de contabilitate primara
- operare PC
- permis conducere categoria B
- experienta in vanzari pe post similar minim 3 ani, experienta cu conturi speciale/clienti speciali de minim in 1 an (lanturi mari de magazine)
- abilitati excelente de comunicare si vanzare

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant fix+variabil, masina, laptop, bonuri de masa. Interviul final va avea loc la Calarasi.

Companie multinationala din domeniul resureselor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.