KEY ACCOUNT

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea portofoliului de produse farmaceutice si parafarmaceutice catre cei mai importanti clienti din zona sa de activitate in conformitate cu politica comerciala a companiei.

CERINTE

- Studii medii / superioare
- Experienta de minim 2 ani in vanzarea produselor farmaceutice
- Cunostinte si aptitudini de vanzare si negociere
- Persoana dinamica, comunicativa, motivata sa dezvolte zona sa de activitate, cu spirit de echipa, punctuala, organizata, orientata catre rezultat, tinuta profesionala impecabila.

BENEFICII OFERITE

Compania noastra va ofera un pachet salarial atractiv si posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei echipe dinamice si performante.

PharmaFarm este al 8-lea distributor pe piata farmaceutica de retail din Romania iar prin compania sa - Pharma Net - gestioneazaun lant de 14 farmacii.
Activitatea noastra de baza este focalizata pe distributia de produse farmaceutice si pe propriul lant de farmacii.