KEY ACCOUNT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste devizurile pentru hipermarketuri:
-specificatiile modelelor si negociaza cantitatile
-fixeaza pretul;
-determinarea/delimitarea conditiilor specifice cu privire la campanile promotionale desfasurate in hipermarketuri

Proceseaza comenzile de la Hipermarketuri:
-primirea comenzilor;
-emiterea documentelor pentru livrarea produselor/bunuriloe in concordanta cu comada primita de la buyer;

Gestioneaza datele legate de vanzari si livrari:
-efectueaza analize saptamanale legate de vanzarile pe fiecare produs;
-efectueaza analize saptamanale legate de livrarile pe fiecare produs;
-efectueaza analize legate de perioade trecute (pe ani, luni, pe fiecare produs etc) pentru a prognoza tendintele sezonului viitor;
-efectueaza analize legate de stocul existent.

Pregateste/intocmeste documentatia pentru diferite raporteri.
Prezinta diferite raportari managementului companiei
Efectueaza vizite periodice hipermarketurilor situate in Romania
Participa activ la conceptul si pregatirea noilor colectii.

CERINTE

Experienta pe un post similar minim 6 luni-1 an;
Capacitati de negociere si comunicare;
Persoana responsabila, serioasa;
Limba engleza nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant si posibilitatea de a lucra intr-o echipa profesionista.