KEY ACCOUNT

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea portofoliului de produse farmaceutice ¿i parafarmaceutice c¿tre cei mai importan¿i clien¿i din zona sa de activitate în conformitate cu politica comerciala a companiei.

Locatii de interes: Arge¿, Alba, Bac¿u, Bra¿ov, Bucure¿ti, Craiova, Constan¿a, Dolj, Suceava, Timi¿oara

CERINTE

- Studii medii / superioare
- Experien¿¿ de minim 2 ani în vânzarea produselor farmaceutice
- Cuno¿tin¿e ¿i aptitudini de vânzare ¿i negociere
- Persoan¿ dinamica, comunicativa, motivata sa dezvolte zona sa de activitate, cu spirit de echipa, punctual¿, organizat¿, orientata catre rezultat, tinuta profesionala impecabil¿.

BENEFICII OFERITE

Compania noastr¿ v¿ ofer¿ un pachet salarial atractiv ¿i posibilitatea de a lucra ¿i a v¿ dezvolta in cadrul unei echipe dinamice ¿i performante.

PharmaFarm este al 8-lea distributor pe piata farmaceutica de retail din Romania iar prin compania sa - Pharma Net - gestioneazaun lant de 14 farmacii.
Activitatea noastra de baza este focalizata pe distributia de produse farmaceutice si pe propriul lant de farmacii.