KEY ACCOUNT

SC TENTA DESIGN COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politica comerciala a firmei;
Mentinerea si dezvoltarea relatiei de colaborare cu clientii existenti de tip Key Account;
Negocierea si urmarirea derularii contractelor cu acesti clienti, stabilirea strategiilor si urmarirea spre indeplinire a politicii pe acest segment;
Stabilirea si dezvoltarea unor relatii profesionale cu clientii;
Planificarea si urmarirea promotiilor.

CERINTE

Experienta in relatiile comerciale cu marile retele: Metro, Carrefour, Selgros, etc.
Studii medii finalizate (studiile superioare reprezinta avantaj);
Abilitati in comunicare si negociere, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
Atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
Persoana ambitioasa, persuasiva, punctuala;
Cunostinte temeinice de Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet;
Permis de conducere categ.B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv bazat pe performanta lunara (salariu fix + comision);
Oportunitati de dezvoltare intr-o companie tanara si dinamica.

Compania a luat nastere in anul 1994 si are ca obiect de activitate proiectarea, productia si comercializarea posetelor, portofelelor si cordoanelor din piele naturala.
TENTA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.