Key Account

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati cheie:

- promoveaza imaginea si produsele companiei

- asigura calitatea serviciilor de vanzare

- consiliaza clientii cu privire la produsele companiei

- creeaza si dezvolta relatii cu clientii, identifica metode de fidelizare a clientilor

- identifica si aplica solutii de crestere a satisfactiei clientilor

- urmareste derularea contractelor cu clientii

CERINTE

Studii:

- studii superioare (de preferat: Marketing, Relatii Publice, Inginerie)
- de preferat, cursuri de negociere-vanzare

Cerinte:

- motivat de urmarea unei cariere in domeniul vanzarilor
- responsabil, cu initiativa, dinamic
- prezenta agreabila
- abilitati excelente de comunicare
- orientat pe relatia cu clientul si nevoile acestuia
- experienta solida in vanzari in domenii ce tin de birotica, consumabile si soft-uri.
- aptitudini dovedite de vanzare, de promovare
- carnet de conducere categoria B
- disponibilitatea de a se deplasa la sediul clientului
- cunostinte PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer
- cunostinte limba Engleza

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil

- autoturism

- salariu fix motivant + comision din vanzari

- full time

Lider pe piata de import si distributie de consumabile pentru birou (riboane pentru imprimante matriciale si masini de scris, cartuse pentru imprimante inkjet si laserjet), medii de stocare (dischete, CD-uri / DVDuri, casete de stocare date), casete video si audio pentru consumatori casnici sau profesionali (VHS, S-VHS, betacam SP, DV-CAM, DAT), doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Key Account.
Aceasta pozitie reprezinta o excelenta oportunitate pentru aplicarea cunostintelor si abilitatilor in domeniul vanzarilor.