KEY ACCOUNT

SC TENTA DESIGN COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politica comerciala a firmei;
Mentinerea si dezvoltarea relatiei de colaborare cu clientii existenti de tip Key Account;
Negocierea si urmarirea derularii contractelor cu acesti clienti, stabilirea strategiilor si urmarirea spre indeplinire a politicii pe acest segment;
Stabilirea si dezvoltarea unor relatii profesionale cu clientii;
Planificarea si urmarirea promotiilor.

CERINTE

Experienta in relatiile comerciale cu marile retele: Metro, Carrefour, Selgros, etc.
Studii medii finalizate (studiile superioare reprezinta avantaj);
Abilitati in comunicare si negociere, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
Atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
Persoana ambitioasa, persuasiva, punctuala;
Cunostinte temeinice de Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet;
Permis de conducere categ.B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv bazat pe performanta lunara (salariu fix + comision);
Oportunitati de dezvoltare intr-o companie tanara si dinamica.

Compania a luat nastere in anul 1994 si are ca obiect de activitate proiectarea, productia si comercializarea posetelor, portofelelor si cordoanelor din piele naturala.