Just Ad îl caută pe „the mini-one and only”. (Junior Sales Account)

JUST AD GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face, concret?

- vei reprezenta compania în relația cu clienții;
- vei contacta clienții, afli ce le lipsește, le propui noi abordări și strategii pentru binele afacerii sale și al buzunarului tău;
- împreuna cu echipa vei găsi noi soluții de depășire a planului de vânzări. În tot acest timp, Jorge va insista să faceți și-un selfie;
- vei menține și dezvolta relațiile cu clienții;
- a...și nu te plătim doar în cafele:)

CERINTE

Ai un pic din Tim, Dave, Jerry, Phil și, mai ales, Jorge?

Știi că semeni cu ei dacă:
(ii poti vedea pe http://justad.ro/job.jpg)

- ești carismatic – știi să ieși din neprevăzut cu brio. Așa cum a făcut Phil când a recuperat unicornul;
- debordezi de entuziasm și nu eziți să ți-l manifești și nici la creativitate nu stai rău;
- ești curios în mod constant – esti genul care nu se liniștește până nu află tot ce îl intereseaza. Și nu te interesează capra vecinului (hai că acum vorbim de business  );
- ai chef de treabă și te interesează rezultatele. O să faci echipă buna cu Dave;
- echipa este lângă tine în tot procesul și veți sărbători mult, mai ales victoriile;
- te perfecționezi constant și pentru asta ai absolvit sau urmezi cursurile unei instituții de învâțământ superior;
- ești prieten bun cu tehnologia și te descurci chiar și în „minioneză”;
- știi că în advertising vorbim despre avantaje și beneficii și că vânzările înseamnă mai mult decât un e-mail;
- vrei să faci ceva cu viața ta și știi că succesul în carieră vine muncind

DESCRIEREA FIRMEI

De ce cu noi?
Just AD este agenția de publicitate ce își dorește să ofere cele mai eficiente strategii de comunicare și, împreună cu clienții săi să creeze o nouă viziune promovării.
Noi știm când să râdem și când să punem osul la treabă. Ai văzut cum sunt minionii, puși pe șotii și în același timp și hotărâți să facă lucruri! Cam așa stă treaba și la noi. Ne place să nu fim luați prin surprindere, de aceea încercăm constant să avem toate temele făcute în fața clienților noștri dar nu putem fi perfecți fără o echipă completă.

You should remember: we just advertise.