JURIST CONSULT

Ozone Laboratories SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda consultanta juridica prin desfasurarea urmatoarelor activitati:
- Redacteaza, revizuieste si asigura semnarea documentelor corporative, hotararile adunarilor generale, procuri
- Cercetare juridica pe orice tema care ar putea avea efect sau legatura cu viata corporativa a Grupului
- Centralizeaza informatiile corporative la nivel de Grup
- Monitorizeaza derularea in bune conditii a contractelor cu caracter international
- Monitorizeaza legislatia internationala si comunica schimbarile legislative managementului si departamentelor interesate

CERINTE

- Studii superioare - Drept
- Experienta minim 5 ani in domeniul juridic (avocatura, consultanta)
- Engleza de afaceri nivel avansat
- MS Office
- Cunostinte de legislatie europeana
- Atentie la detalii, organizare, initiativa

BENEFICII OFERITE

- Telefon
- Lucru intr-o companie multinationala

Ozone Laboratories este o companie farmaceutica dedicata producerii de medicamente de calitate la preturi accesibile concentrandu-se asupra a ceea ce conteaza.In activitatea sa, Ozone Laboratories urmareste sa imbunatateasca calitatea vietii si sa creeze valoare si crestere sustenabila.