JURIST

DECATHLON

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Ofera consultanta juridica managementului companiei
-Reprezentarea intereselor societatii in fata autoritatilor
-Intocmeste contracte comerciale si documente corporative
-Redactarea documentelor de natura juridica

CERINTE

-Absolvent studii superioare (Facultatea de Drept)
-Bune cunostiinte de limba Engleza, Franceza constituie un avantaj
-Cel putin doi ani de experienta
-Cunostinte bune de operare PC ( Microsoft Excel, Word,)
-Cunostinte si experienta de lucru in drept civil contractual si legislatie comerciala
-Responsabilitate, loialitate, confidentialitate
-Persoana deschisa, cu atitudine pozitiva, orientata catre gasirea de solutii
-Pasiune pentru sport

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala, de a face schimb de experienta cu specialisti din alte tari
-Pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

ARE YOU ENJOYING SPOTRS !

Decathlon s concept is to sell multi-brand sports equipment for all sports people, from beginners to professionals, all under the same roof. It\\\'s a concept that has reached every corner of the globe. With sixty-five different sports organized into 10 sporting Universes, the 500 Decathlon stores in the world are set-up for self-service.