Jurisconsult

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul vizat este un post de jurisconsult in cadrul unei companii care gestioneaza relatii economice intre agentii real-estate.
Nu este post de agent imobiliar. Repetam, nu este post de agent imobiliar.
Postul se adreseaza atat persoanelor de gen feminin cat si celor de gen masculin indiferent de etnie, varsta, rasa etc.

CERINTE

Studii juridice: cunostinte de drept comercial si drept civil; reprezinta un avantaj cunostinte de drept imobiliar (in special contracte) si achizitii publice.
Studii sau cunostinte de economie, piata imobiliara, suplimentare celor juridice, reprezinta un avantaj.
Capacitate analitica foarte buna; capacitate de adaptare in functie de situatii.
Persoana ambitioasa, serioasa, energica, eleganta, cunoascatoare a unei limbi de circumaltie internationala (minim nivel conversational)
Experienta in domeniul juridic sau imobiliar nu este obligatorie insa reprezinta un atu.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul real-estate si juridic