Junior Web Promoter, cod N JWP

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea siteurilor companiei;
- Promovarea siteurilor companiei;
- Administrarea si gestionarea siteurilor companiei.

CERINTE

Nimble Consulting recruteaza pentru compania client, touroperator national, pozitia de JUNIOR WEB PROMOTER.

- Student in an terminal sau proaspat absolvent;
- Experienta relevanta in creare si promovare de siteuri;
- Persoana activa, dinamica, flexibila.
- Persoana creativa, cu spirit negociator.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.