Junior Web Marketing

SC GECAD ePayment International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Inscriere in directoare / portaluri web
• Dezvoltare strategie pentru obtinerea de link-uri
• Promovare online de articole si comunicate de presa
• Promovare RSS-uri si newslettere
• Optimizare pentru motoarele de cautare

CERINTE

• Experienta in folosirea internetului
• Nivel avansat de limba engleza - scris
• Cunostinte de limba rusa sau alta limba decat engleza constituie un plus
• Deschidere spre a invata lucruri noi

BENEFICII OFERITE

• Training specializat ePayment si oportunitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu
• Masa de pranz asigurata
• Asigurare medicala

GECAD ePayment International S.R.L. este o companie a grupului GECAD, ce ofera solutii profesionale de dezvoltare a comertului electronic, create specific pentru piata interna si respectiv internationala, pentru a facilita tranzactionarea securizata online si offline, prin intermediul sistemului de plati integrat, pentru site-urile partenere, si o serie de servicii aditionale (audit de functionalitate, testarea magazinelor online cu cumparatori reali si construirea de prototipuri de magazine online).