Junior web developer

ROM NET

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare si mentenanta site-uri web, aplicatii web.
- raportarea periodica a statusului proiectelor si a solutiilor gasite pentru dezvoltare
- colaborarea si sincronizare a proiectelor cu celelalte departamante
- program full-time (la sediul nostru din Bucuresti)

CERINTE

- cunostinte PHP & MySQL, HTML/CSS, Javascript
- seriozitate
- capacitate de a lucra in termene clar stabilite
- capacitate de analiza si sinteza
- capacitatea de a gasi cele mai eficiente solutii in cadrul proiectelor
- abilitati de comunicare si lucru in echipa

Constituie un avantaj urmatoarele:

- cunostiinte de Smarty
- experienta intr-un post anterior
- cunostinte de grafica
- cunostinte de SEO (friendly URLs)

Va rog sa mentionati proiectele in care au fost implicati si contributia adusa fiecarui proiect in parte

Numai candidatii selectati vor fi contactati!

BENEFICII OFERITE

- lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- posibilitati de dezvoltare odata cu dezvoltarea agentiei.
- salariu motivant + bonusuri, in functie de performante si de vechimea in munca.
- contract de munca conform legislatiei in vigoare

ROM NET este una dintre primele agentii specializate pe servicii web, ce activeaza pe piata inca de la inceputurile Internetului in Romania, din anul 1997.
Agentia ofera servicii full service pentru domeniul online: dezvoltare site-uri, marketing online, SEO, publicitate online, consultanta.

Portofoliu de clienti ROM NET (www.romnet.ro) cuprinde companii internationale precum: Bechtel, Renault, Nissan, Volvo dar si companii romanesti: APIA, Expotek, International Leasing.

Mai multe detalii pe www.romnet.ro