Junior Web Designer

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zitec este in cautarea unui nou membru pentru echipa sa de dezvoltatori web. Cautam o persoana inteligenta, responsabila si cu spirit de initiativa.

CERINTE

- Experienta in dezvoltarea de aplicatii web.
- Cunostinte foarte bune de HTML, JavaScript, CSS.
- Cunoasterea aplicatiilor Adobe Photoshop si Adobe ImageReady.

Prezinta avantaje cunostinte de: PHP, SQL (MySQL, PostgreSQL).

BENEFICII OFERITE

- Oferim o atmosfera relaxata si proiecte deosebit de interesante.
- Oferim asigurare medicala in regim privat.
- Bonuri de masa.

O echipa de 25 de oameni care sunt in cautare de noi colegi.
Cautam persoane dinamice, pro-active si cu o gandire pozitiva.
La Zitec facem:
- Produse Zitec (Zidox, TreePath, EZ Census, EZ Checker, Smart Mail Sender)
- Outsourcing
- Site-uri web interesante
- Clienti fericiti
- Daca te motiveaza proiecte altfel decat se gasesc pe piata romaneasca, incepand de la medicina statistica pana la aplicatii de previziune financiara, te asteptam sa ne contactezi.