JUNIOR UCTOVNIK SO ZNALOSTOU SLOVENSKEHO JAZYKA

Confidential

26-09-2011 | EXPIRA LA 26-10-2011

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nas klient velka medzinarodna rychlo rastuca spolocnost, ktora posobi po celom svete, hlada kvalifikovanych kandidatov na poziciu JUNIOR UCTOVNIK. Nenechajte si ujst tuto prilezitost !

Zodpoveda za proces riadenia objednavok
Praca s firemnou databazou, IT Software a uctovnym systemom
Zodpovednost za zadavanie objednavok a udajov do systemu
Pravidelny reporting
Komplexna fakturacia spojena s procesom objednavok
Sledovanie platieb a ich kontrola
Sprava databazy dodavatelov
Spolupraca s ostatnymi oddeleniami
Riesenie poziadaviek dodavatelov spojenych s fakturaciou ( telefon / e-mail)

CERINTE

Poziadavky na uchadzaca:

Vysokoskolske vzdelanie v odbore financie / uctovnictvo / ekonomika, alebo predchadzajuce pracovne skusenosti v podobnom odbore minimalne 6 mesiacov
Aktivna znalost anglickeho jazyka
Prisposobivost
Timovy hrac
Preciznost
Schopnost a ochota ucit sa
Orientacia na zakaznicka
Dobra znalost MS Office

BENEFICII OFERITE

Medzinarodne prostredie
Moznost vzdelavania
Aktivne vyuzivanie jazykov
Socialne benefity
Sportove benefity
Moznost karierneho rastu