JUNIOR TREZORIER

GERMANOS TELECOM ROMANIA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tine evidenta stricta a diferitelor tipuri de contracte: servicii interne si externe, contracte furnizori marfa, contracte de inchirieri;
- Inregistreaza contractele administrate in fisierul de contracte;
- Asigura indosarierea, conform criteriilor stabilite, a tuturor contractelor din portofoliu;
- Urmareste efectuarea platii, la data scadentei, a diferitelor tipuri de contracte (chirii, telefon, energie, etc);
- Verifica si inregistreaza facturile in fisierul de cashflow cu respectarea stricta a tipurilor de tranzactii, a centrelor de cost, a termenelor de scadenta aferente fiecaruia si a altor elemente de pe facturi;
- Reactualizeaza zilnic situatia de evidenta a costurilor rezultate din inchirieri;
- Solutioneaza toate problemele aparute in legatura cu platile efectuate si justifica intarzierile la plata, daca este cazul;

CERINTE

- Studii medii (profil economic/contabil);
- Operare PC nivel avansat (Excell, Access);
- Rapiditate in operarea si analizarea datelor;
- Persoana organizata, atenta la detalii;
- Disponibilitate de a lucra cu termene limita;

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere intr-un mediu de business dinamic!

Germanos Telecom Romania S.A. face parte din Grupul de Companii Germanos, specializat in retail si distributie de produse si servicii tehnologice, precum si in productia si distributia de baterii.

In prezent, Germanos Telecom Romania S.A. detine 150 magazine in intreaga tara. Pana la sfarsitul anului 2007, compania isi va deservi clientii in peste 200 de locatii.
In plus, Germanos ofera produsele si serviciile sale printr-o retea de peste 70 de dealeri, care opereaza sub numele de BEEEP .