Junior System Administrator

BitDefender

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te-ai saturat sa fii un administrator de retea prost platit ?
Mediul de lucru te demotiveaza?
Vrei mai mult decat un job?
Vrei un mediu de lucru flexibil, placut, cu oameni tineri, in care sa iti continui lucrul pe medii linux ?
Vrei un mediu de lucru multinational cu multe posibilitati de dezvoltare profesionala?

Aplica acum pentru a lucra intr-o companie recunoscuta international!

CERINTE

- Cunostinte IT: Linux mediu, networking mediu, Windows mediu
- Educatie: absolvent de facultate tehnica sau student in an terminal.
- Experienta: administrare si intretinere retele windows/linux,
- Constituie un avantaj: cunostinte servere, baze de date, programare
- Limbi straine: engleza (nivel mediu)

BENEFICII OFERITE

- Traininguri tehnice: sisteme de operare, administrare retele, administrare servere
- Program flexibil
- Sala de relaxare
- Polita de asigurare in caz de accidente;
- Asigurare medicala;
- Acces la cele mai noi informatii din domeniu;
- Dezvoltare profesionala si personala coordonata de departamentul de resurse umane (training, team-building, etc.).

BitDefender protejeaza peste 40 de milioane de utilizatori de calculator din 100 de tari. Tehnologia revolutionara de interceptare a virusilor a fost recunoscuta de 28 de Academii de Stiinte din Comunitatea Europeana prin premiul IST 2003 si este certificata de catre cele mai prestigioase laboratoare de testare din lume (ICSA, Virus Bulletin, CheckMark). BitDefender detine repezentante locale in Germania, Spania, SUA si Romania.