Junior Specialist marketing

VIRTUAL CARDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca te decizi sa ni te alaturi vom face impreuna urmatoarele:

- Realizarea calendarului de continut pentru Social Media - Facebook, Linkedin, Blog, campanii de comunicare etc.
- Crearea de continut relevant pentru consumatori, de la crearea de articole de blog, advertoriale,postari Social Media pana la copyright pentru campaniile de comunicare sau idei pentru concursuri;
- Dezvoltarea continutului pentru campaniile de email marketing;

CERINTE

Pentru ca cine se aseamana se aduna, ne dorim sa ai:

- Studii superioare finalizate (preferabil specializarea jurnalism / comunicare)
- Limba engleza, nivel mediu / avansat.
- Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet;
- Excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

- Beneficiile extrasalariale: prime si cadouri de sarbatori, evenimente
- Mediu de lucru prietenos, colegi isteti, talentati si veseli
- Masaj de doua ori pe saptamana
- Teambuilding-uri periodice
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

VirtualCards este o aplicaţie pentru telefonul mobil care stochează la un loc toate cardurile de fidelitate. Fără a mai avea nevoie de portofelul plin de carduri, utilizatorii VirtualCards merg la cumpărături cu telefonul mobil. Din dorinţa de a beneficia de reducerile din magazinele lor preferate, într-un mod simplu şi elegant, ei folosesc VirtualCards, aplicaţia unde au la un loc cardurile de loialitate. Persoana de la casă scanează sau introduce manual codul de client de pe cardul din telefon.