JUNIOR SOFTWARE PROJECT MANAGER

SC Hermes Pharma SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Impreuna cu managerul de proiect:
- coordoneaza proiectele in desfasurare;
- urmareste stadiile de realizare a proiectelor;
- intocmeste rapoarte;
- se implica in solutionarea tehnica a problemelor mai dificile.

CERINTE

- Studii superioare terminate;
- Cunostinte foarte bune de baze de date, MS Sql Server reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de management de proiect;
- Cunostinte generale de programare, Visual Studio reprezinta un avantaj;
- Experienta anterioara in lucrul cu aplicatii de tip ERP in companii de dimensiuni medii-mari;
- Rezistenta la stress;
- Capacitate de a lua decizii directe, conform nivelului de competenta delegat;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Atitudine pro-activa si spirit de echipa;
- Disponibilitate la program prelungit, daca este necesar.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Posibilitati de promovare;
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara.

DESCRIEREA FIRMEI

LANT DE FARMACII