Junior/Senior Programer .NET, C# sau VB

Onvision S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru realizarea unei aplicatii cautam mai multi programatori precum si coordonatori de proiect.

- Dezvoltarea unei aplicatii in module;
- Participare la efectuarea analizei de cerinte impreuna cu coordonatrul de proiect;
- Participare la testarea si implementarea modulelor;
- Participare la realizarea documentatiei tehnice si a documentatiei de utilizare.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil informatic;
- Cunostinte solide de SQL Server (minim 1 an experienta);
- Experienta de programare in C#, VB 6.0 sau VB.NET;
- Spirit proactiv;
- Capacitate de integrare si de lucru in echipa;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
- Cunostinte bune de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar, dinamic;
- Pachet salarial atractiv;
- Program de lucru flexibil.

Suntem o companie cu o indelungata experienta in domeniul consultantei IT, vanzarii si distributiei de produse IT, dezvoltarii de aplicatii, implemetari SAP, CRM, ERP, solutii e-commerce pentru clienti nationali si internationali.