Junior SalesForce Manager

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Junior SalesForce Manager va lucra la:

- configurarea de aplicatii Salesforce
- programarea de aplicatii JavaScript pentru Salesforce
- proiecte conexe Salesforce (integrari cu alte sisteme: Drupal, QuickBooks)

CERINTE

Cerinte:
- gandire structurata;
- cunoasterea de concepte de programare si structuri de date;
- cunostinte bune de JavaScript
- atentie la detalii

Prezinta avantaje:
- experienta de lucru sau proiecte personale legate de programare
- lucrul cu alte medii de programare vizuale

BENEFICII OFERITE

Se asigura instructaj de lucru cu SalesForce.

Optimizarea procesului de mangement al companiei prin dezvoltarea de instrumente software, dezvoltarea de software la comanda, outsourcing, webdesign.

Ne orientam spre proiecte care reprezinta provocari, atat la nivel conceptual cat si la nivel tehnic, avand astfel sansa de a invata permanent notiuni si tehnologii noi.